Archiv novinek

Vyhlášeny rodinné firmy roku 2016

Pátý ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku, kterou pořádá AMSP ČR, už má své vítěze. Na zlatý stupínek vystoupala ostravská společnost Ollies dorty. Ta, jak už název napovídá, v duchu sloganu Mějte sladký život vyrábí a prodává cukrářské výrobky. Jako druhá skončila zlínská stavební firma Navláčil, která se v roli generálního dodavatele zaměřuje především na realizaci staveb „na klíč“. Třetí místo získala kladenská společnost Beznoska, jejíž výrobní sortiment tvoří implantáty, nástroje a operační pomůcky určené pro potřeby ortopedie a traumatologie. Cenu veřejnosti si letos odnáší firma Gumex ze Strážnice, která vyniká v oboru průmyslových hadic a těsnění na míru.

Publikováno

celá novinka

Oceněny královny malého byznysu

Deset nejlepších žen malého podnikání ocenila AMSP ČR, která společně s Raiffeisenbank a platformou ŽENY s.r.o. vyhlásila tradiční Grantový program Podnikavá žena roku.

Publikováno

celá novinka

Vítězové 19. ročníku Exportní ceny DHL UniCredit

Nejlepší čeští exportéři již 19. ročníku prestižní soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade byli oceněni za své úspěchy. Do letošního ročníku poslalo svou přihlášku rekordních 160 firem, z nichž podmínky účasti splnilo 143.

Publikováno

celá novinka

Malé firmy mají konečně svého advokáta

Speciální ekonomicko-právní útvar AMSP ČR, který řeší šikanu nebo systémové porušování práv malých firem a který funguje od letošního ledna, má za sebou první úspěchy.

Publikováno

celá novinka

Společné atributy úspěšných podnikatelek

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek, který zviditelňuje úspěchy českých žen, již zná své vítěze. České podnikatelky získaly ocenění ve třech kategoriích podle velikosti firmy a také tři speciální ocenění pod patronací generálního a hlavních partnerů projektu.

Publikováno

celá novinka

Známe vítěze 13. ročníku Štik českého byznysu

Absolutní vítězové třináctého ročníku prestižního ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu zopakovali svůj úspěch z minulých let. Na stupni vítězů se sešel strojírenský gigant Benteler Maschinenbau CZ s.r.o., který je celorepublikovým vítězem, s prodejcem cyklistického a dalšího sportovního vybavení Aspire Sports s.r.o., kterému porota udělila titul Česká štika.

Publikováno

celá novinka

Dejte svůj hlas nejlepší rodinné firmě roku

Svým hlasem můžete podpořit svou oblíbenou rodinnou firmu v soutěži Equa bank Rodinná firma roku, kterou pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Hlasovat lze až do půlnoci 31. října 2016 na www.rodinnafirmaroku.cz. Kromě možnosti spolupodílet se na rozhodování o udělení Ceny veřejnosti má každý hlasující šanci vyhrát luxusní hodinky tradiční české značky PRIM. Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 15. listopadu u příležitosti Dne podnikatelů České republiky. Generálním partnerem soutěže je Equa bank, partnery jsou LeasePlan GO, Deloitte a Amway.

Publikováno

celá novinka

Exportéři hledají nové trhy, postavení EU je však neotřesitelné

Společnost DHL Express vyhlásila letošní výsledky Exportního výzkumu DHL, který naznačuje mírný pokles exportního sebevědomí, ale zároveň optimistická očekávání pro další období.

Publikováno

celá novinka

SMART BUSINESS FESTIVAL 2016 NABÍDNE CHYTRÁ ŘEŠENÍ

Ve dnech 26. až 27. 10. 2016 bude Praha hostit druhý ročník Smart Business Festivalu – akce pro všechny podnikatele, kteří chtějí svou firmu modernizovat a inspirovat se nejnovějšími technologickými novinkami a jinými vychytávkami pro smart byznys. Zájem o účast a sledování dění mezi českými firmami projevil eurokomisař Günther Oettinger, každý z festivalových dní zahájí i nejvyšší představitelé české vlády – ministryně školství Kateřina Valachová, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a národní koordinátor digitální agendy Tomáš Prouza.

Publikováno

celá novinka

Navštivte Exportní dům

Letošní Mezinárodní strojírenský veletrh se už nyní může pochlubit nejvyšším počtem vystavovatelů za posledních pět let. Už letmý pohled do ekonomických statistik napoví, že Česko je zemí zaslíbenou právě strojírenství. Podíl vývozu strojů a dopravních zařízení na celkovém exportu loni přesáhl 55 procent. To představuje částku ve výši 2,2 bilionu korun a je to o 13 procentních bodů vyšší podíl, než jaký mělo toto průmyslové odvětví na vývozu v rámci celé Evropské unie.

Publikováno

celá novinka

Za obsah inzerce zodpovídá inzerent. Žádné části textu nebo fotografie z Trade News nebo www.itradenews.cz nesmí být používány, kopírovány nebo jinak šířeny v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vydavatele.