Archiv novinek

SPOJUJEME ČESKO: Zvládnout pandemii koronaviru pomáhají inovace a moderní inf. a kom. technologie

Aby se zabránilo šíření pandemie koronaviru, vyhlásila vláda v České republice nouzový stav a přijala celou řadu mimořádných opatření. Zvládnout vše pomáhají inovace a moderní informační a komunikační technologie. Propojují se na nové otevřené platformě SPOJUJEME ČESKO. Dnes večer spuštění platformy odstartuje benefičním koncertem na ČT Art a on-line streamu Českého rozhlasu „Pomáháme s Českou filharmonií“.

Publikováno

celá novinka

CzechInvest spouští platformu Spojujeme Česko. Firmy na ní mohou nabízet pomoc státu i sobě navzájem

Webová stránka spojujemecesko.cz vzniká ve spolupráci CzechInvestu, Ministerstva průmyslu a obchodu,Ministerstva zdravotnictví a Svazu průmyslu a dopravy. Platforma reaguje na novou situaci, která vytváří zcela nové potřeby a kapacity jak na straně státu, tak na straně trhu, a snaží se přispět v boji proti šíření koronaviru. Prvním úspěchem je propojení ČVUT a Sigmy Lutín při výrobě ochranné polomasky pro zdravotníky.

Publikováno

celá novinka

MPO podporuje české firmy v boji s Covid-19. Schváleny nové programy

Ministerstvo průmyslu a obchodu podpoří výrobu zdravotnických prostředků a vývoj a nasazení nových technologií pro boj proti koronavirové nákaze. Nové programy schválila v pondělí vláda.

Publikováno

celá novinka

Tisková zpráva - Ministerstvo průmyslu a obchodu, 20. 3. 2020

Vláda v kontextu s pandemií koronaviru navyšuje prostředky na úvěry pro podnikatele, finanční pomoc při ošetřování člena rodiny dostanou i OSVČ.

Publikováno

celá novinka

ČEB nabízí exportérům pomoc a zvýhodněné podmínky

Česká exportní banka (ČEB) v době virové pandemie poskytuje klientům veškeré služby v plném rozsahu a ve spolupráci s exportní pojišťovnou EGAP nyní nabízí finanční produkty a služby za zvýhodněných podmínek. ČEB je připravena pomoct všem exportérům, bez ohledu na velikost firmy, poskytnutím produktů, které podpoří vývoz českého zboží do zahraničí:

Publikováno

celá novinka

Aktuální zprávy z EGAPu

.

Publikováno

celá novinka

ČMZRB spouští příjem žádostí do programu Úvěr COVID

V pondělí 16. března spouští Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) příjem žádostí do programu úvěr COVID. Jeho cílem je prostřednictvím bezúročných úvěrů usnadnit přístup malým a středním podnikatelům k provoznímu financování, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výskytu koronavirové infekce a souvisejících preventivních opatření. Žádost a pokyny k jejímu vyplnění a podání budou k dispozici v pondělí dopoledne na webu banky.

Publikováno

celá novinka

Ministerstvo spustilo nový web ke COVID-19. Pomůže i aplikace.

Ministerstvo zdravotnictví (MZ ČR) spouští nové webové stránky ke koronaviru. MZ ČR navíc ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Úřadem vlády připravilo speciální využití aplikace s názvem ´MZČR COVID-19 Info´ pro varování a poskytování průběžných informací o nebezpečné pandemii.

Publikováno

celá novinka

ČMZRB spouští Úvěr COVID – bezúročné financování pro podnikatele zasažené infekcí koronaviru

Praha, 9. března 2020 – Dnes byl na jednání vlády schválen národní program Úvěr COVID. Cílem společného programu Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) a Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) je usnadnit přístup malým a středním podnikatelům k provoznímu financování, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výskytu koronavirové infekce a souvisejících preventivních opatření.

Publikováno

celá novinka

AOVT preferuje inovativní procesy ve firmách oboru voda – topení

Asociace obchodu voda – topení (AOVT) je spolek, který propojuje velkoobchody, výrobce a velké realizační firmy oboru voda a topení. Jejím mottem je „Sdružujeme se a spolupracujeme, abychom byli vzdělanější, silnější a úspěšnější“. Již 22 let představenstvo asociace oceňuje inovativní výrobky, služby a procesy prostřednictvím VELKÉ CENY AOVT. Do této volné a otevřené soutěže se díky stoupající prestiži přihlašuje stále více zajímavých projektů.

Publikováno

celá novinka
1 2 3 4 5 6 11 16 21

Za obsah inzerce zodpovídá inzerent. Žádné části textu nebo fotografie z Trade News nebo www.itradenews.cz nesmí být používány, kopírovány nebo jinak šířeny v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vydavatele.