Články autora: Jana Jenšíková

Pandemie přinesla do našich zemí víc solidarity, shodují se Belgičan a Nizozemky

thumbnail

Dvě země a tři odborníci na oblast náboru a hodnocení zaměstnanců. Belgičan s africkými kořeny Sénamé Agbossou a dvě kolegyně Nicoline Westerbeek a Bobbie Veen z Nizozemska si s námi povídali o situaci (nejen) na tamním pracovním trhu, ale také o tom, jak svou zemi vnímají a v čem se naše národy třeba odlišují. Všichni vedou místní pobočky společnosti Performia, která je mezinárodním expertem na budování úspěšných týmů.

Štítky Belgie, Nizozemsko, Performia

číst celý článek

Previous results should always be a crucial factor for hiring new employees, Belgian and Dutch experts agree.

thumbnail

Two countries, three experts in the field of recruitment and evaluation of employees. Belgian with African roots Sénamé Agbossou and two colleagues from Netherlands Nicoline Westerbeek and Bobbie Veen told us what is happening in their countries in the labor market, what the main trends in recruitment are and how their nations differ from the Czechs. Why them? Because they run local branches of Performia, an international expert in building successful teams.

číst celý článek

Tamer El-Sibai: Maroko mi přirostlo k srdci

thumbnail

Díky své strategické poloze je Marocké království označováno za jednu z bran do Afriky. Toho využívá řada evropských firem, které tam přesunuly výrobu nebo založily pobočky. „Maroko by chtělo tuto pozici v budoucnosti ještě více posílit a stát se významnou destinací pro byznys a investice,” říká Tamer El-Sibai, ředitel CzechTrade Maroko v rozhovoru pro TRADE NEWS.

Štítky Maroko

číst celý článek

Radka Turková: Na „zelené cestě“ jsme všichni společněPojďme najít správný směr

thumbnail

„Víte, že v Mladé Boleslavi budou brzy jezdit autobusy na plyn vyrobený ze zbytků z kuchyně?“ překvapila mne svou otázkou hned na začátku našeho povídání o „zelené energetice a environmentu“ Radka Turková, výkonná ředitelka pro korporátní a municipální bankovnictví v KB. V Mladé Boleslavi totiž zrovna slavnostně poklepali na základní kámen nové bioplynové stanice. A Komerční banka byla samozřejmě u toho, protože podpora smysluplných „zelených projektů“ je již dlouho zakořeněna v její DNA.

Štítky Environment, OZE, ESG, KB

číst celý článek

Honest craftsmanship, customer service and courage to seek new solutionsFor three decades already

thumbnail

At this year's International Defense and Security Technology Fair (IDET), a Škoda Kodiaq which was quite ordinary at first glance was on display at the Brno Exhibition Center. Only when visitors opened its doors, they noticed a higher weight than in a standard production vehicle. This Škoda Kodiaq was a discreetly ballistically protected car. "This is exactly what we wanted so that no one would notice straight away that it was a vehicle with ballistic protection," confirms Josef Jíša, owner of the family company JÍŠA, which developed the car together with Israeli partner Plasan Re’em.

číst celý článek
1 7 8 9 10 11 12 13 19 27 36

Za obsah inzerce zodpovídá inzerent. Žádné části textu nebo fotografie z Trade News nebo www.itradenews.cz nesmí být používány, kopírovány nebo jinak šířeny v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vydavatele.