Články se štítkem: Nový Zéland

Férový Nový Zéland vás dostane

thumbnail

Podle české emigrantky, spisovatelky a vysokoškolské profesorky Jindry Tiché, která žije na Novém Zélandu od roku 1970, je novozélandská společnost nejhumánnější na Zemi. A nejen podle ní. Lidé jsou tam nesmírně laskaví, přátelští a mají hlavně smysl pro spravedlnost. Ideální představa obchodních partnerů.

Štítky Nový Zéland

číst celý článek

Příležitosti pro české firmy na Novém Zélandu

thumbnail

Zemědělská a potravinářská technika Největším bohatstvím Nového Zélandu je úrodná zemědělská půda a celoročně mírné podnebí vhodné pro pastevectví. Zemědělství si zachovává významný podíl na HDP (5,1%), zaměstnanosti obyvatel (110 000) a zejména na vývozu (přes 50 % celkové hodnoty). Země je…

Štítky Nový Zéland

číst celý článek

Zkusit vzdálené trhy se vyplatí

thumbnail

„Cílení vývozu je do značné míry předurčeno již naším sortimentem. Potenciální i reálná poptávka po našich vysoce kvalitních biologicky odbouratelných olejích, které svou funkčností v mnoha ohledech předčí konvenční (minerální) oleje, se odvíjí především od vyspělosti ekonomiky a zájmu chránit životní prostředí. Proto jsme zamířili na Nový Zéland a do Austrálie,“ vysvětluje Michal Kadlec, který českou společnost Biona Jersín přivedl až na jižní polokouli.

Štítky Austrálie, Nový Zéland, Environment

číst celý článek

Vojtěch Helikar: Kovobel a Aeropilot už v Austrálii zabodovaly. Pomůžeme i dalším

thumbnail

Kancelář agentury CzechTrade v Sydney je poměrně mladá, vznikla teprve před rokem a půl. Ovšem za tu dobu už otevřela australský trh mnoha českým firmám. Jejího vedoucího Vojtěcha Helikara nezaskočila na úvod ani otázka směřující v souladu se zaměřením TRADE NEWS k leteckému průmyslu. Aktuálním úspěchem je například první krůček českého výrobce letadel Aeropilot – podepsání smlouvy s australským distributorem.

Štítky Austrálie, Nový Zéland, Oceánie

číst celý článek

Za obsah inzerce zodpovídá inzerent. Žádné části textu nebo fotografie z Trade News nebo www.itradenews.cz nesmí být používány, kopírovány nebo jinak šířeny v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vydavatele.