Profiliga firem

Ladislav Filip: Jak jsme dobří? Zeptejte se v NASA

thumbnail

Právě v době, kdy vznikal tento článek, dopravila NASA šťastně na Mars údajně nejsložitější vesmírný přístroj, jaký kdy člověk vyrobil – šestikolové robotické vozítko Kuriosity za 45 miliard korun. Možná, že náklad na jeho palubu pomáhal přepravit výtah ze středočeských Sedlčan.

Štítky USA, Mexiko

číst celý článek

Pavla Břečková: Nepodnikáme systematický útok na mediálně módní trhy typu BRICS

thumbnail

AUDACIO je latinsky „odvaha“. Brněnská firma prý někdy u svých klientů vzbuzuje údiv, proč se strojírenská firma jmenuje tak „filozoficky“. „Jedni z našich současných italských obchodních partnerů byli z našeho jména dokonce tak nadšeni, že s námi začali spolupracovat bez jakýchkoliv referencí a testů, což ve strojírenství není obvyklé. A spolupráce dodnes trvá, svěřují nám i technicky velmi náročné projekty,“ zahajuje ředitelka pro obchod a strategii Pavla Břečková prohlídku firmy perličkou.

číst celý článek

Pavel Sobotka: U nás krize není, máme tolik zakázek, že nevíme co dřív

thumbnail

Brněnská společnost Frentech Aerospace míří i do vesmíru. Loni byla mezi šampiony, kteří vyhráli výzvu Pobídkového programu Evropské kosmické agentury (ESA). Ta představuje pro české firmy projekty v objemu cca tří milionů eur. Samotný Frentech podepsal letos v dubnu v Cannes kontrakt s Thales Alenia Space France v hodnotě 1,9 milionu eur. „Podle mého názoru se jedná o historicky největší komerční kontrakt pro kosmický průmysl v České republice. A o dalších projektech intenzivně jednáme,“ říká Pavel Sobotka, jednatel Frentech Aerospace.

číst celý článek
1 8 15 21 25 26 27 28

Za obsah inzerce zodpovídá inzerent. Žádné části textu nebo fotografie z Trade News nebo www.itradenews.cz nesmí být používány, kopírovány nebo jinak šířeny v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vydavatele.